Tanklar

Çemsan olarak tank üretim kabiliyetimizde karmaşıklık seviyesi veya boyutta neredeyse hiç bir sınırımız yoktur. Ekstra hacimler de dahil her boyutta ürünün nakliyesini sağlayan depolama tankları, her ürün için özel olarak dizayn edilen karıştırıcılı tanklar, yüksek basınçlı kaplar, özel tasarım kodları ile üretilen kimyasal tanklar, birçok farklı seçenek içeren süt tankları, sağlığa zararlı mikroorganizmalardan arındırılmış sistemler için özel olarak üretilen aseptik tanklar ve yine yüksek tecrübe gerektiren ceketli tanklar müşterilerimizin isteklerine göre özel olarak dizayn edilmektedir.

Ürünlerimiz kozmetik sektörü dahil olmak üzere, gıda sektörü, ilaç sektörü, kimya sektörü ve kağıt sektörü gibi birçok sektörde kullanılıp, müşterilerimizin spesifik gereksinimlerini yerine getiren, paslanmaz çelik ve yüksek alaşımlı malzemelerden yapılmaktadır.

İster tek bir ünite ekipman ister tam manasıyla bir tesis olsun, ÇEMSAN olarak ihtiyaçlara göre tasarlanmış yüksek teknolojili bir üretim süreciyle müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamak için çalışıyoruz.

Aynı zamanda herhangi bir donanım, ek parça, ısı transferi veya karıştırma ekipmanı kombinasyonunda da uzmanlaşmış durumdayız.

ÇEMSAN olarak yeni dünya ekonomisinde etkin bir varlık gösterebilmek adına mevcut alanları etkin şekilde kullanmanın, azami kapasite ve en az maliyetle çevreye saygılı bir üretim yapmanın ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle tek bir birimden anahtar teslim tam bir fabrikaya kadar her büyüklüğe aynı önem, kalite ve saygıyla bakıyor, son derece esnek bir ürün çeşitliliği sunmak için çalışıyoruz. Hizmetlerimizin sonrasını ve geleceğini de en az bugün kadar önemsiyoruz. ÇEMSAN’da biz, sizin istekleriniz doğrultusunda bir hizmet ve ilişkiye inanıyoruz.

Hangi süreç veya endüstri olursa olsun, doğru çözüm için bize ulaşın!


• Depolama Tankları →
• Karıştırıcılı Tanklar →
• Basınçlı Kaplar →
• Kimyasal Tanklar →
• Süt Tankları →
• Aseptik Tanklar →
• Ceketli Tanklar →

Size nasıl yardımcı olabiliriz? Bizimle irtibat kurun.