Nükleer sektörü için basınçlı kapların ve yüksek kaliteli ekipmanların tasarımı ve imalatı konusunda size yardımcı olabiliriz.

Tehlikeli olmaları nedeniyle, basınçlı kaplar özel sektör bilgisi ve üretimi için uzmanlık gerektirir. Çemsan, güvenli ve uzun ömürlü ekipmanlar ve nükleer sektörü için basınçlı kaplar imal etme konusunda kapsamlı bir tecrübeye sahiptir. Özel gereksinimlerinize göre basınçlı kaplar sadece özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için değil, aynı zamanda tasarım kodu (ASME / PED / EN) tarafından belirlenen yönergeleri ve düzenlemeleri karşılamak için özel olarak tasarlanır.

Nükleer sektörü için basınçlı kapların tüm tahribatsız testleri, sertifikalı personel ile bünyemizde yapılır. Hem SNT-TC-1A ASME hem de EN 473 direktifleri için sertifikalara sahibiz.

Personelimiz görsel test için Level II ASME, Level III EN; hem ASME hem EN Penetrant Testi için Level II; Radyografik test için Level II ASME, Level III EN ve manyetik parçacık muayenesi için Level II ASME yeterliliğine sahiptir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz? Bizimle irtibat kurun.