Biyokimya sektörünün ihtiyacı olan her şey

Biyokimya sektörünün ihtiyacı olan güvenli ekipman üretimini esas alan, çevre dostu proses ekipmanları tasarlayıp, imalatını yapıyoruz. Verimlilik ve yüksek ürün kalitesi ana amaçlarımızdan biridir.

Biyokimya sektörünün gereksinimlerini karşılayacak yüksek kaliteli basınçlı ya da basınçsız, farklı malzeme kalınlıklarına sahip ekipmanların istenilen tasarım kodlarına göre (ASME, DIN, PED, BS vs.) tasarımı, imalatı, montajı gibi hizmetleri yerine getirirken tamamen müşteri gereksinimleri doğrultusunda tasarımlar yapıyoruz.

Biyokimya sektörüne proses tankları, basınçlı tanklar, karıştırıcılı tanklar, reaktörler, fermentörler, eşanjörler, evaparatörler, distilasyon kolonları, siklonlar vs. birçok aksesuar ve farklı özelliklere sahip ekipmanlar tasarlayıp üretimini yapıyoruz.

Güvenliğin ve stabil üretimin çok önemli olduğu Biyokimya sistemlerinde, müşterilerimizin isteklerine uygun doğru çözümler üretiyor ve ilerleyen proses aşamalarında oluşabilecek sorunlar için müşterilerimize önceden farklı öneriler sunuyoruz.

Biyokimya tesislerinde son teknoloji otomasyon sistemleriyle stabil ve kararlı bir çalışma gerçekleştirmek için gelecekte ihtiyaç duyulabilecek muhtemel konularda teknoloji ve ürün geliştirme çalışmaları yapıyor, süreçlerimizde kalitenin yükseltilmesi ve maliyetleri düşürülmesi için AR-GE çalışmalarımıza sürekli devam ediyoruz. Biyokimya sektöründeki her türlü ekipmanın gerek elektrik gerekse otomasyon sistemlerini süreç gereksinimlerine uygun olarak dizayn ediyor, tüm dokümantasyonu dünya standartlarına göre hazırlıyoruz.

Çemsan’da biyokimya sektörü için düşünülen Audit trail çözümlerini üretim seviyesinde endüstriyel operatör panelleriyle ve gelişmiş SCADA sistemleri ile sunuyoruz. Ayrıca Audit trail kayıtlarının elektronik imzalı olarak SCADA bilgisayarında saklanmasını sağlıyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz? Bizimle irtibat kurun.