Sektörün ihtiyaçlarını karşılayacak yetenekli gıda üretim ekipmanları üretiyor, gıda ve içecek üretim tesisleri inşa ediyoruz. Kullanıcı dostu tesisler, uzun ömürlü üretimin garantisidir.

Çemsan olarak gıda ve içecek üretiminde hem benzersiz çözümlerde hem de tamamen ihtiyaçlarınıza yönelik tasarlanmış projeler konusunda geniş bir çeşitlilik sunuyoruz. Süt üretim tesisleri, yoğurt üretim tesisleri, meşrubat ve bira üretim tesisleri gibi üretim alanları için özel sorumlulukla tasarlanmış anahtar teslim gıda ve içecek üretim tesisleri tamamen kullanıcı dostu bir mantıkla işler hale getirdiğimiz gibi bu tür tesisler için sektörün gereksinimlerini karşılayacak gıda üretim ekipmanları tasarlıyor, üretiyor ve hatta sizin için kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Uzaktan işletim ve denetim olanaklarıyla sizlere SupraProcess anlayışının avantajlarını sunuyoruz.

Gıda sektörünün gereksinimlerini karşılayacak yüksek kaliteli basınçlı ya da basınçsız gıda üretim ekipmanlarının istenilen tasarım kodlarına göre (ASME, PED, BS vs.) tasarımı, imalatı, montajı gibi hizmetleri yerine getirirken tamamen müşteri gereksinimleri doğrultusunda tasarımlar yapıyoruz. İç yüzey kalitesi farklı ürünlere özel Ra=0,1’den 1,0 mikrona kadar; dış yüzey kalitesiyse müşteri isteğine göre çeşitlilik gösteren bir çerçevede gıda ve içecek üretiminin her türlü gereksinimini karşılayabiliyoruz.

Gıda sektöründeki ürün karıştırıcılı, homojenizatörlü, ısıtıcılı ve izolasyonlu birçok aksesuar ve farklı özelliklere sahip gıda üretim ekipmanları tasarlayıp inşa ettiğimiz gıda ve içecek üretim tesislerimizde hızlı kapak açma/kapama sistemleri, kelepçe mekanizmaları, bayonet sistemleri ve diğer pek çok donanımı sizler için kullanıma hazır biçimde teslim ediyoruz.

Hijyenin çok önemli olduğu gıda ve içecek üretiminde, müşterilerimizin isteklerine uygun doğru çözümler üretiyor ve ilerleyen proses aşamalarında oluşabilecek sorunlar için müşterilerimize önceden farklı öneriler sunuyoruz.

Gıda ve içecek üretim tesislerinde son teknoloji otomasyon sistemleriyle stabil ve kararlı bir çalışma gerçekleştirmek için gelecekte ihtiyaç duyulabilecek muhtemel konularda teknoloji ve ürün geliştirme çalışmaları yapıyor, süreçlerimizde kalitenin yükseltilmesi ve maliyetleri düşürülmesi için AR-GE çalışmalarımıza sürekli devam ediyoruz. Gıda sektöründeki her türlü gıda üretim ekipmanlarının gerek elektrik gerekse otomasyon sistemlerini süreç gereksinimlerine uygun olarak dizayn ediyor, tüm dokümantasyonu dünya standartlarına göre hazırlıyoruz.

Çemsan’da gıda ve içecek üretimi için düşünülen Audit trail çözümlerini üretim seviyesinde endüstriyel operatör panelleriyle ve gelişmiş SCADA sistemleri ile sunuyoruz. Ayrıca Audit trail kayıtlarının elektronik imzalı olarak SCADA bilgisayarında saklanmasını sağlıyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz? Bizimle irtibat kurun.