Uzmanlığımız olan en gelişmiş rafineri teknolojisini kullanarak nişasta bazlı tatlandırıcı üretimi için uzun ömürlü tesisler tasarlıyor ve inşa ediyoruz.

Glikoz şurubu doğal nişastanın asit ve/veya enzimlerle sıvılaştırılması sonucu elde edilen bir şekerdir. Glikoz şurupları berrak, renksiz ve kıvamlı yapıdadır.

Nişasta bazlı şekerler kullanıldıkları sektörlere göre karbonhidrat kaynağı, tatlılık verici, renk oluşturucu, yapı ve kıvam verici olarak kullanılırlar. İçecek, şekerleme, reçel, sakız, helva, unlu mamuller ve dondurma sanayinde önemli role sahiptir.

Çemsan nişasta sütünden elde edilen glikoz şurubunun geçeceği aşamaları özenle dizayn eder ve bu aşamalarda kullanılacak ekipmanları aynı itina ile üretir. Glikoz üretim aşamaları aşağıdaki gibidir:Tatlandırıcıların hazırlanmasından depolama tanklarına taşınmasına kadar, Çemsan her aşamada eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.

Nişasta bazlı tatlandırıcı tesislerinde en önemli konu olan son ve yan ürünlerin gerekli verimliliğini elde etmek için en son otomasyon teknolojisi sistemleri ile kararlı süreçler hazırlıyoruz.

Tek bir düğmeyi kullanarak 10 yıl kadar eski herhangi bir işlem bilgisine internet üzerinden uzaktan erişim ve raporlama sistemi sunuyoruz. Ölçü ve kontrol aksesuarları sayesinde, dünyanın en tanınmış şirketleri tarafından kullanılan sistemleri kullanıyoruz. Kalibrasyon veya hijyen sertifikalarına sahip çevre dostu tesisler inşa ediyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz? Bizimle irtibat kurun.