Kristalin Dekstroz, glikozun kristal formudur ve tüm canlı metabolizmalarının temel enerji kaynağıdır. Dekstroz nişastanın hidrolize edilmesinden sonra, saflaştırılması, konsantre edilmesi ve sonra da kristalleştirilmesi ile üretilir.

Şekerleme, içecek, bisküvi, unlu mamullerde daha iyi tat, kalite ve düşük maliyet için yaygın olarak kullanılabilir. Kolayca çözülür, bu yüzden içecekler ve soğuk yemeklerde yaygın olarak kullanılabilir. Fiziksel gücü ve dayanıklılığı arttıracağı için doğrudan tüketim için de kullanılabilir. Düşük kan şekeri, ateş, baş dönmesi olan hastalar için ek sıvı olarak kullanılabilir. Gıda ve ilaç endüstrisinde geniş kullanım alanı vardır.

Tatlandırıcıların hazırlanmasından depolama tanklarına taşınmasına kadar, Çemsan her aşamada eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.

Nişasta bazlı tatlandırıcı tesislerinde en önemli konu olan son ve yan ürünlerin gerekli verimliliğini elde etmek için en son otomasyon teknolojisi sistemleri ile kararlı süreçler hazırlıyoruz.

Nişasta bazlı tatlandırıcı endüstrisindeki teknoloji ve ürün geliştirme faaliyetlerine yoğun bir şekilde katılıyoruz. Süreçlerimizin kalitesini artırmak ve süreç maliyetlerimizi azaltmak için araştırma ve geliştirme faaliyetlerine sürekli yatırım yapıyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz? Bizimle irtibat kurun.