İlaç sektörünün gereksinimi olan detaylı prosesleri gerçekleştirebilecek akıllı “ilaç üretim tesisleri” kuruyoruz. Ürün kalitesi için dünya standartlarını esas alacak tasarımlar yapıyoruz.

İlaç sektörünün ihtiyacının yüksek kalite ve teknolojiyle üretilmiş sıvı (sölüsyon ve enjektabl ürünler), yarı sıvı (emülsiyonlar) ve toz karışımları olduğunun bilincinde olarak gerekli basınçlı, vakumlu veya atmosferik olarak dizayn edilmiş ekipmanları üretiyoruz. Ayrıca ilaç sektörü ekipmanlarının tasarımı, imalatı ve montajını da içeren anahtar teslim süreçleri organize ediyoruz. Seyyar ya da sabit fermentörler, reaktörler, mikserler, süzüm ve depolama tanklarını birçok aksesuar ve özellikli ekipmanlar bulunduran ilaç üretim tesislerimizle birlikte sizlere sunuyoruz. Tesisimizde, yeni emülsiyon ürünleri geliştirmek için kullandığımız tam donanımlı ve son proses teknolojilerin uygulanmasına imkân kılan bir laboratuvar ünitemiz mevcuttur. Müşterimizle birlikte yapılan testler sonucu final ürüne yönelik çalışmalar (down-scale/up-scale) yapmaktayız.

İlaç sektörünün ihtiyacı olan sıvı ve toz karışımların hazırlanmasında basınçlı, vakumlu veya atmosferik olarak dizayn edilmiş ilaç sektörü ekipmanlarını kendimiz tasarlıyor, imal ediyor ve sizin için montajını gerçekleştiriyoruz. Bu ekipmanların iç yüzey kalitesi ürüne özel olarak Ra=0,05 mikrona kadar değişiklik gösterebilirken dış yüzey kalitesi müşteri isteğine göre belirlenebilmektedir.

Çemsan olarak ilaç sektörü için fermentörler, reaktörler, mikserler, süzüm ve depolama tankları gibi seyyar ya da sabit ekipmanları sunuyoruz.

Karıştırıcılı (düşük ve yüksek devirli, manyetik, pervane, kanatlı), ısıtıcılı, izolasyonlu birçok aksesuar ve farklı özellikli ekipman ürün ağımız içerisinde yer alıyor. Kelepçe mekanizması ya da bayonet gibi hızlı kapak açma/kapama sistemleri de Çemsan’ın ilaç üretim tesisleri ile birlikte müşterilerine sunduğu diğer kullanım kolaylığı sağlayan avantajlı ürünler arasında yer alıyor.

Hijyenin çok önemli olduğu ilaç sektörü ekipmanlarını tasarlarken, müşterilerimizin isteklerine uygun doğru çözümler üretiyor ve ilerleyen proses aşamalarında oluşabilecek sorunlar için müşterilerimize önceden farklı öneriler sunuyoruz.

Dizayn ettiğimiz ilaç üretim tesislerinde son teknoloji otomasyon sistemleriyle stabil ve kararlı bir çalışma gerçekleştirmek için gelecekte ihtiyaç duyulabilecek muhtemel konularda teknoloji ve ürün geliştirme çalışmaları yapıyor, süreçlerimizde kalitenin yükseltilmesi ve maliyetleri düşürülmesi için AR-GE çalışmalarımıza sürekli devam ediyoruz. İlaç sektöründeki her türlü ekipmanın gerek elektrik gerekse otomasyon sistemlerini süreç gereksinimlerine uygun olarak dizayn ediyor, tüm dokümantasyonu dünya standartlarına göre hazırlıyoruz.

Çemsan’da Audit trail çözümlerini üretim seviyesinde endüstriyel operatör panelleriyle ve gelişmiş SCADA sistemleri ile sunuyoruz. Ayrıca Audit trail kayıtlarının elektronik imzalı olarak SCADA bilgisayarında saklanmasını sağlıyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz? Bizimle irtibat kurun.