Sektörün ihtiyaçlarını karşılayacak yetenekli tesisler ve ekipmanlar üretiyoruz. Kullanıcı dostu tesisler, uzun ömürlü üretimin garantisidir.

Çemsan olarak gıda ve içecek üretiminde hem benzersiz çözümlerde hem de tamamen ihtiyaçlarınıza yönelik tasarlanmış projeler konusunda geniş bir çeşitlilik sunuyoruz. Süt, yoğurt, meşrubat ve bira gibi üretim alanları için özel sorumlulukla tasarlanmış anahtar teslim komple tesisleri tamamen kullanıcı dostu bir mantıkla işler hale getirdiğimiz gibi bu tür tesisler için sektörün gereksinimlerini karşılayacak ekipmanlar tasarlıyor, üretiyor ve hatta sizin için kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Uzaktan işletim ve denetim olanaklarıyla sizlere SupraProcess anlayışının avantajlarını sunuyoruz.

Sektörün gereksinimlerini karşılayacak yüksek kaliteli basınçlı yada basınçsız ekipmanların istenilen tasarım kodlarına göre (ASME, PED, BS vs.) tasarımı, imalatı, montajı gibi hizmetleri yerine getirirken tamamen müşteri gereksinimleri doğrultusunda tasarımlar yapıyoruz. İç yüzey kalitesi farklı ürünlere özel Ra=0,1’den 1,0 mikrona kadar; dış yüzey kalitesiyse müşteri isteğine göre çeşitlilik gösteren bir çerçevede her türlü gereksinimi karşılayabiliyoruz.

Gıda sektöründeki ürün karıştırıcılı, homojenizatörlü, ısıtıcılı ve izolasyonlu birçok aksesuar ve farklı özelliklere sahip ekipmanlar tasarlayıp ürettiğimiz tesisimizde hızlı kapak açma/kapama sistemleri, kelepçe mekanizmaları, bayonet sistemleri ve diğer pek çok donanımı sizler için kullanıma hazır biçimde teslim ediyoruz.

Hijyenin çok önemli olduğu gıda sistemlerinde, müşterilerimizin isteklerine uygun doğru çözümler üretiyor ve ilerleyen proses aşamalarında oluşabilecek sorunlar için müşterilerimize önceden farklı öneriler sunuyoruz.

Gıda tesislerinde son teknoloji otomasyon sistemleriyle stabil ve kararlı bir çalışma gerçekleştirmek için gelecekte ihtiyaç duyulabilecek muhtemel konularda teknoloji ve ürün geliştirme çalışmaları yapıyor, süreçlerimizde kalitenin yükseltilmesi ve maliyetleri düşürülmesi için AR-GE çalışmalarımıza sürekli devam ediyoruz. Gıda sektöründeki her türlü ekipmanın gerek elektrik gerekse otomasyon sistemlerini süreç gereksinimlerine uygun olarak dizayn ediyor, tüm dokümantasyonu dünya standartlarına göre hazırlıyoruz.

Çemsan’da Audit trail çözümlerini üretim seviyesinde endüstriyel operatör panelleriyle ve gelişmiş SCADA sistemleri ile çözümlüyor, operatör panel audit trail kayıtlarının otomatik olarak SCADA bilgisayarında saklanmasını sağlıyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz? Bizimle irtibat kurun.