1988'DEN BERİ

Çemsan olarak 1988 yılından beri yüksek teknolojili üretim tesisleri konusunda dünya çapında anahtar teslim hizmetler sunuyoruz.

1950'li yıllarda değirmen kurulumu yapan değerli büyüğümüz Gani AÇILDI’nın attığı tohumlar üzerine,1988 yılında şu anki yönetim kurulu başkanımız olan Sedat AÇILDI tarafından kurulan Çemsan, üç kuşaktır mühendislik yapan bir ailenin eseri olarak günümüz iş dünyasının esnek koşullarına ve son teknolojinin getirdiği yüksek kalitede sistemlere hızla ayak uyduran profesyonel bir kurum olarak hizmet veriyor. Her gün büyüyen ve profesyonelleşen bir çalışma anlayışıyla ilerlediğimiz Çemsan’da, güncel dünyanın isteklerine cevap verebilecek kapasite ve kalitedeki tam entegre tesislerimizle sektörde öncü konumumuzu koruyoruz.

Uzman kadromuzla yüksek kalitede nişasta, tatlandırıcılar ve tahıl kökenli alkol için tesisler ve süreçler sunuyor, etkin verimlilikte bir üretim için çalışıyoruz. Makine yapımından süreç mühendisliğine, fabrikanın devreye alımından personel eğitimine esnek bir çerçevede hızlı, verimli ve yüksek teknolojili bir hizmet sunuyoruz. Uluslararası denetim firmalarıyla çalışıyor, müşterilerimizin isteğine bağlı olarak her türlü test ve denetimi bu firmaların gözetimi altında gerçekleştiriyoruz.


TÜV tarafından sertifikalandırılmış güncel teknolojili hizmetlerimiz, kaynakçılarımız ve uzman mühendislerimizle tüm ihtiyaçlarınızı tek elden karşılamak için sizlerle tanışmayı bekliyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz? Bizimle irtibat kurun.